شوینده صنعتی و ورزشی

شوینده صنعتی و ورزشی(Industrial and sport cleaner)

دوست عزیز سلام ...شوینده صنعتی و ورزشی
با توجه به این اصل مهم که تمامی هزینه هایی که از بابت طراحی دکوراسیون داخلی ، فضا سازیها و انتخاب نوع متریالی که درساخت باشگاههای ورزشی صورت می گیرد همگی به دلیل ایجاد فضای مناسب برای جذب  ورزشکاران و پرورش استعدادهای ورزشی است .
 پس  باید به این نکته دقت نمود که در صورت عدم نگهداری مناسب و خصوصا حفظ پاکیزگی و زیبایی سالن ورزشی تمامی هزینه ها و کوششها به هدر خواهد رفت ، خصوصا در سالنهای سر پوشیده که به علت عدم تابش مستقیم نور خورشید و بسته بودن محیط امکان رشدباکترها وکپکها بیشتر است ، سلامت جسمانی ورزشکاران  ومسئولین محترم بیشتر در معرض خطر میباشند.
حال با محصولی که در اختیار دارید به راحتی و بدون صرف هزینهای گزاف می توانید محیطی زیبا و عاری از آلودگی را برای ورزشکاران عزیز محیا سازید چرا که هر گالن 10 لیتری برابر است با 30 لیتر مواد شوینده و  هر گالن 5 لیتری برابر با 15 لیتر مواد شوینده می باشد .   
توجه داشته باشید که در محیطهای سر پوشیده به دلیل بسته بوده محیط و تساعد گازهای سمی از مواد پاک کننده و ضدعفونی کننده های اسیدی مانند وایتکس نمی توان استفاده نمود ، لذا  محلول هوگر با قدرت پاک کنندگی و براق کنندگی و هم چنین ضدعفونی کنندگی خود کاملا خنثی بوده و فاقد هرگونه گاز و اثر مخرب بر روی پوست و البسه می باشد .

شوینده صنعتی و ورزشی      شوینده صنعتی و ورزشی